Skip to main content

Detal kartoteki

Nagłówek: Christie, Agatha, 1890-1976
Birth date: 15.09.1890
Place of birth: Torquay
Data zgonu lub zaniku: 12.01.1976
Miejsce zgonu lub zaniku: Wallingford

pseudonym: Westmacott, Mary, 1890-1976
Oprawy: Christie, Agatha Mary Clarissa, 1890-1976
Oprawy: Mallowan, Agatha Christie, 1890-1976
Christie-Mallowan, Agatha
Citation: LC (Names)
Citation: NKC
Citation: Slovník anglicky píšících spisovatelů, Libri
Citation: LC(Names)
Britská spisovatelka detektivních románů.